Ola Kempny. Pełna energii, pracowita, miła, młoda dziewczyna. Jest studentką drugiego roku filologii polskiej UO. Niestety, od kilku miesięcy nie uczestniczy w zajęciach. Ola od 8 lat leczy się na raka kości w Klinice Chirurgii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a w tej chwili zmaga się z poważnymi przerzutami. Szansą dla niej jest jak najszybsze rozpoczęcie dodatkowej terapii nierefundowanej przez NFZ.

Jej koleżanki z roku i członkowie Rady Studenckiej Wydziału Filologicznego zorganizowały 8 czerwca wielkie wydarzenie. Były koncerty, kiermasz, występ kabaretu, przedstawienie „Manekinów”, pokaz capoeiry i teatru ognia. Zebrały ponad 6 tysięcy złotych na jej dalsze leczenie. To wciąż za mało: operacja, która Olę czeka, będzie kosztowała około 20 tysięcy. Na Allegro ciągle trwają licytacje obrazów, z których dochód będzie przekazany Oli (konto:”Opole wspiera Olę). Można ją też wspierać, przekazując środki finansowe prosto na konto. Pomóżmy Oli walczyć o życie!

FUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ
ING BANK ŚLĄSKI O/WARSZAWA
Z DOPISKIEM „DLA ALEKSANDRY KEMPNY”

Więcej o koncertowaniu dla Oli: https://www.facebook.com/events