Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w imieniu pracowników Katedry Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego pragniemy zaprosić uczniów szkół średnich oraz wyższych na AKADEMICKI DZIEŃ KULTURY GIER połączony z wykładami specjalistów z branży gier komputerowych, którzy będą mówili m. in. o projektowaniu gier wideo oraz występujących w nich tropach literackich. Szczegóły na załączonym plakacie.

Po wykładach zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy w Sali Gier, ekspozycji konsol przygotowanej przez studentów kierunku Game Studies.

Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia br. o godzinie 12.00 w Auli Błękitnej (sala 301), w budynku Collegium Maius, pl. Kopernika 11 w Opolu.