Kursy Języka Polskiego Dla Obcokrajowców

Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców  Instytutu Polonistyki i Kulturoznawstwa UO

zaprasza na kursy języka polskiego jako obcego

Prowadzimy:

• Kursy dla studentów „Erasmusa”  w semestrze zimowym i letnim (30 godzin dydaktycznych, poziom wstępny, 2 pkt ECTS).
  • Kursy grupowe oraz indywidualne (czas trwania, liczba godzin w kursie, terminy – do ustalenia w uczestnikami).
  • Letnią Szkołę Kultury i Języka Polskiego (9 – 27 września br.) organizowaną przez Centrum Partnerstwa Wschodniego UO.

Oferujemy:

• Naukę języka polskiego na wszystkim poziomach zaawansowania.
  • Kursy przygotowujące do państwowego egzaminu certyfikatowego ze znajomości języka obcego.
  • Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników  Instytutu Polonistyki i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Opolskiego.

Informujemy, że:

• Absolwentom wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu.
  • Wydajemy zaświadczenia o uczestnictwie w kursie i wpłynięciu opłaty za kurs.
  • Kurs grupowy odbywa się wówczas, gdy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych.

Opłata za kurs:

• Kursu dla studentów „Erasmusa” są finansowane ze środków programu  „Sokrates-Erasmus”.
  • Pozostałe kursy wymagają opłaty od uczestników. Koszt kursu ustala się w zależności od liczby osób w grupie. W kursie indywidualnym jedna godzina dydaktyczna kosztuje 60 zł.

Zgłoszenia i kontakt:

• Polish Language Study Centre, pl. Kopernika, 45-401 Opole, p. 319 (III piętro).
  • mmak@uni.opole.pl
  • Sekretariat IPiK: 77 5416 003