Już dzisiaj Noc Nauki, w czasie której nasi wykładowcy, studenci i zaprzyjaźnieni aktorzy zapraszają na niezwykłe wydarzenie: performatywne czytanie “Tanga” Mrożka oraz wystawę fotografii Dominiki Prabuckiej i Aleksandry Saternus.

Jak pisze Opolski Krąg Teatru Amatorskiego, “Konflikt między kolejnymi pokoleniami trwa wszędzie i od zawsze. Ale my łączymy siły różnych pokoleń i różnych profesji, by zmierzyć się z arcydziełem Mrożka. Nie na scenie co prawda, ale ramię w ramię występują wykładowcy, studenci, aktorzy, pracujący opolanie. Nie zabraknie także muzyki na żywo.”

ADAPTACJA TEKSTU I REŻYSERIA Joanna Mihilewicz

OBSADA: