Studenci Języka polskiego od podstaw i Europa Master  uczący się języka polskiego na naszej uczelni razem kolędowali w Studenckim Centrum Kultury. Wraz z pracownikami i polskimi studentami lukrowali pierniczki, tworzyli ozdoby choinkowe i przede wszystkim śpiewali: po polsku, po ukraińsku, po niemiecku, po angielsku i po francusku. Kolędy i świąteczne zwyczaje pozwoliły przełamać trudności językowe oraz zniwelować różnice kulturowe i religijne. Spotkanie zorganizowała dr hab. Marzena Makuchowska, prof. UO.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

fot. Danuta Lech-Kirstein